Kalėdų žvaigždės

 • Įspūdingas šventinis gyvo garso koncertas su komedijos prieskoniu.
   
  Aktoriai ir dainininkai, LRT projekto “Auksinis balsas” laimėtoja Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis, kartu su gyvo garso grupe, šį kartą jus nukels į magišką laikotarpį - Kalėdas.
  Į laikotarpį kai kalėdinis blizgesys, spalvos, muzika, garsai ir kvapai nejučia mus įtraukia, bet tas laukimo jausmas, kad ir kaip banaliai tai skambėtų, yra geriausias jausmas pasaulyje.

  Klausytojai nuostabiais atsiliepimais jau spėjo įvertinti talentingųjų aktorių muzikinį projektą HOLIVUDO ŽVAIGŽDĖS, todėl šventiniam laikotarpiui duetas paruošė jums naują staigmeną – unikalų ir žaismingą muzikinį projektą KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖS, kuriame muzika, įtraukiantys pokalbiai, interaktyvios situacijos ir aukščiausio lygio dueto aktorinis meistriškumas, pasieks ir pripildys kiekvieno jūsų širdį!
   
  Profesionalus muzikinių kūrinių atlikimas
  Interaktyvios situacijos įtraukiančios žiūrovus
  Negirdėtos ir intriguojančios istorijos apie Kalėdas
  Koncerte skambės visų laikų gražiausios kalėdinės dainos – klausytojų pamilti lietuviški kūriniai bei gražiausi pasauliniai hitai puikiai tinkantys tokiame stebuklingame Kalėdiniame laikotarpyje
   
  Žiūrovų laukia tikra šventė, kurią padės sukurti kalėdinė scenografija, specialiai kuriamas šviesų dizainas ir, žinoma, MUZIKA, MUZIKA, MUZIKA… Juoksimės, žaisime, o kartais ir susigraudinsime.
   
  „Kalėdos yra geriau net už Chuck Norris“
   
   
  Lina Rastokaitė – vokalas
  Jokūbas Bareikis – vokalas, gitara
  Vytis Smolskas – klavišiniai
  Martynas Garbačas – bosinė gitara
  Kostas Balčiūnas – gitara, akustinė ir elektrinė
  Mindaugas Stundžia - perkusija