Kalėdų žvaigždės: 90-ieji Lietuvoje

 • ĮSPŪDINGAS, ŠVENTINIS GYVO GARSO KONCERTAS SU KOMEDIJOS PRIESKONIU 
   
  Ar dar prisimenate tuos fantastiškus laisve ir pokyčiais alsuojančius devyniasdešimtuosius? Laikus, kai pagaliau atsivėrė durys į didelį ir nepažintą Vakarų pasaulį, su visomis jo kultūromis, spalvomis, drąsa ir blizgesiu? Ar prisimenat tuos laikus, kai laukiamiausias vakarėlis buvo Kalėdinis vakarėlis? Kai buvo apgalvota viskas iki smulkmenų, nuo aprangos iki dovanų pakavimo popieriaus? Tie pašėlę 90-tieji, kai muzika diktavo madas, kai šokių aikštelė atrodo praskriedavo raketa.

  Būtent į šiuos laikus sugrįžti kviečia puikiai visiems pažįstami aktoriai ir dainų atlikėjai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis – duetas pristato šventinių gyvo garso koncertų turą su komedijos prieskoniu „Kalėdų žvaigždės: 90-ieji Lietuvoje“. Turėsime daug linksmų situacijų, prisiminimų iš kurių galėsime pasijuokti ar nostalgiškai prisiminti, o dainos skambėsiančios koncerte nepamirštamos iki šių dienų, tad garantuotai kartu dainuosime.
   
  Tų laikų muzika buvo labai svarbi ir įdomi, o laikotarpis kuris paliko didžiulę, ilgalaikę įtaką ir dainos skamba iki šiol. 90-tųjų dainos perdainuojamos, naujai perkuriamos, naujų, šių dienų atlikėjų, ir vis primena apie save. Mes taip pat nepamirštame ir 90-tųjų muzikos Lietuvoje, nors ta muzika nebuvo tokia spalvinga kaip visame pasaulyje, bet ji buvo labai svarbi mūsų šių laikų istorijoje: tie laikai kai karaliavo grupė Antis, Fojė, Hiperbolė, Biplan, Vytautas Kernagis, Bix ir tt. Muzika buvo žinoma dėl savo originalumo, provakacijų, socialinių žinučių.
   
  Įsiklausus dainų tekstus, tikrai pajusime tų laikų vykusius pokyčius, bei jaunimo nuotaikas. Dainos kurios išliko iki šiol ir yra vertinamos, kaip svarbi dalis Lietuvos muzikos paveldo. Tad šiame koncerte skambės visų laikų gražiausios 90-ųjų dainos – klausytojų pamilti lietuviški kūriniai bei gražiausi pasauliniai hitai puikiai tinkantys tokiame stebuklingame Kalėdiniame laikotarpyje.
   
  Taigi, užsidėkime savo gražiausias sukneles, užsiriškime kaklaraiščius ir laukiame jūsų įspūdingame gyvo garso koncerte. Praleisite puikų, nuotaikingą vakarą su visiems žinomomis dainomis, bei jau pamiltais mūsų visų genialiais atlikėjais Jokūbu ir Lina.
  Žiūrovų laukia tikra šventė, kurią padės sukurti kalėdinė scenografija, specialiai kuriamas šviesų dizainas ir, žinoma, MUZIKA, MUZIKA, MUZIKA… Juoksimės, žaisime, o kartais ir susigraudinsime.
   
  #90tųjųNostalgija #MuzikosPaveldas #KalėdinisVakarėlis
   

  Artimiausi koncertai

  Gruodžio 7 d. 18:00
  Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  Gruodžio 9 d. 17:00
  Kaunas, Kauno kultūros centro Girstučio padalinys
  Gruodžio 10 d. 17:00
  Kaunas, Kauno kultūros centro Girstučio padalinys
  Gruodžio 15 d. 18:00
  Jonava, Jonavos kultūros centre
  Gruodžio 17 d. 18:00
  Utena, Utenos kultūros centras
  Gruodžio 19 d. 18:00
  Alytus, Alytaus miesto teatras
  Gruodžio 20 d. 18:00
  Mažeikiai, Mažeikių kultūros centras
  Gruodžio 21 d. 19:00
  Vilnius, Compensa koncertų salė
  Gruodžio 27 d. 18:00
  Rokiškis, Rokiškio kultūros centras
  Gruodžio 28 d. 18:00
  Marijampolė, Marijampolės kultūros centras
  Gruodžio 29 d. 19:00
  Palanga, Palangos koncertų salė
  Gruodžio 30 d. 18:00
  Panevėžys, Panevėžio bendruomenių rūmai
  Gruodžio 31 d. 18:00
  Šiauliai, Šiaulių kultūros centras
  Gruodžio 27 d. 20:00
  Rokiškis, Rokiškio kultūros centras
  Gruodžio 31 d. 20:30
  Šiauliai, Šiaulių kultūros centras