MANTAS: Man pasaulis visas tu

 • Mantas Jankavičius moters dienos proga ruošia išskirtinius muzikos šou!

  Koncertų MANTAS: MISIJA KALĖDOS metu visi turėjo puikią galimybę įsitikinti koks nenuspėjamas šou meistras yra Mantas. Tačiau šį kartą, atlikėjas gerbėjams atskleis savo romantišką, lyrišką pusę.
   
  Šia ypatinga proga kartu su muzikinių projektų agentūra „Pepper Live“, Mantas ruošia koncertus, kuriuose ypatingą dėmesį skirs moterims: „Vyrai mano koncertuose, žinoma, labai laukiami, bet damos… Pasiruoškite ir pasipuoškite, nes jūsų laukia subtilus, neeilinis dėmesys, kuris privers jus pasijusti tikromis vakaro žvaigždėmis” - šypsosi dainininkas.
   
  „Labai daug nenoriu atskleisti, bet jau dabar galiu pasakyti, kad koncertas bus “augantis” su vis besikeičiančiomis nuotaikomis. Mano pasirodymų tikslas visuomet yra sukurti šventės įspūdį ir kad tos kelios valandos kartu, neleistų mintims nei sekundei nuklysti į šoną. Juk svarbiausia būti čia ir dabar bei visiems kartu gerai praleisti laiką! Ir svarbiausia, kad tai bus mano didžiausias koncertas per pastaruosius penkerius metus, todėl į jį bus sudėta labai daug idėjų, energijos ir, žinoma, manęs.”