PROtėviai. Muzikos kelionė laiku

 • Gyvo garso koncerte lietuviškos muzikos kelionė laiku

  Projektas „Muzikos kelionė laiku“, kuriame klausytojus pasitiks talentingieji Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė bei Justinas Lapatinskas, nepaliks abejingų. Atlikėjai, kartu su klausytojais, keliaus lietuviškos muzikos keliu, istorijomis, išgirs įvairius žanrus ir skirtingus laikmečius, nuo 1920 m. iki šių dienų hitų. Koncertas išplės muzikinį horizontą bei leis prisiminti, o galbūt ir atrasti mėgstamiausius atlikėjus bei jų dainas.

  Muzika mus lydi ko gero per visus ryškiausius gyvenimo įvykius: nuo gimtadienių, pirmųjų vakarėlių su klasės ar universiteto draugais, iki pasimatymų, vestuvių, įsimintinų kelionių, šeimos susibūrimų ir daugelio kitų gražiausių akimirkų.

  Šį kartą kviečiame jus pakeliauti laiku – laiku, kai muzika buvo ilgesio ir nerimo išraiška, kai kvietė maištauti, kai skelbė laisvę, kai stiliais ir įvairove augo kartu su mumis, o galiausiai – pradėjo pintis tarpusavyje.

  Koncerte skambės amžinos dainos: Stasio Povilaičio, Vytauto Kernagio, Hiperbolės, Danutės Neimontaitės, Teisučio Makačino, Karališkos erdvės ir kitos populiarios lietuviškos dainos nuo praėjusio šimtmečio vidurio iki šių dienų.

  Vokalas – Liepa Mondeikaitė
  Vokalas, gitara – Justinas Lapatinskas
  Vokalas – Simonas Storpirštis
  Klavišiniai – Vytis Smolskas
  Gitara – Kostas Balčiūnas
  Bosinė gitara – Martynas Garbačas
  Mušamieji – Mindaugas Stundžia
  Smuikas – Ieva Makauskaitė

  Artimiausi koncertai

  Lapkričio 29 d. 18:00
  Panevėžys, Panevėžio bendruomenių rūmai
  Gruodžio 17 d. 18:00
  Klaipėda, Klaipėdos koncertų salė
  Gruodžio 31 d. 20:00
  Kaunas, Kauno kultūros centro Girstučio padalinys